„Stern Pinball“ pagamintas James’o Cameron’o filmo „Įsikūnijimas“ tematika paremtas pinball žaidimo automatas. Sukurtas pagal „Twentieth Century Fox“ licenciją. Žaidimas perkelia žaidėjus į Pandoros planetą su misija apsaugoti Na’vi genties žmones nuo kalnakasyba užsiimančios kolonijos ekspansijos. Paremtas daugiausiai pasaulyje uždirbusiu filmu (2,7 milijardo JAV dolerių), šis pinball žaidimas suteikia galimybę pasijusti James’o Cameron’o sukurtos istorijos dalyviu. AVATAR PINBALL žaidimo automatas turi neįtikėtino gylio, aiškumo ir spalvų trimatį žaidimo lauką, filmo dialogus bei garso efektus, taip pat originalų Stephen’o Lang’o, įgarsinusio pulkininką Miles’ą Quaritch’ą, balso takelį, tad puikiai atspindi filmo dvasią.

Šiame žaidime tampate Jake’u Sally’iu. Nukreipkite kamuoliuką į specialią ertmę po Jake’o Sully’io figūrėle ir taip transformuokitės į jo avatarą. Tapę avataru, turite pabėgti iš Tanatoro, kautis su Pandoros planetos pabaisomis, jodinėti ant nuostabiųjų leonoptiriksų. Keliaukite į Hallelujah kalnus, kaukitės su RND ir susidurkite akis į akį su pulkininku Miles’u Quaritch’u, vilkinčiu savo mechaniniu AMP kostiumu. Būtinai sunaikinkite pulkininką, kol jis nesunaikino jūsų, kad pasiektumėte 4 kamuoliukų laimėjimą. Surinkite daugiausiai taškų ir išgelbėkite Na’vi žmones nuo visiško sunaikinimo. AVATAR PINBALL taip pat turi rampą, magnetą atsitiktiniam kamuoliuko žaidimui, stacionarius taikinius, eilę judančių taikinių ir daug režimų, kurių metu žaidžiama su daug kamuoliukų.

AVATAR PINBALL sukūrė „Stern“ dizaineriai John Borg’as ir Lonnie Ropp’as. Pinball’o šlovės alėjos narys Kevin’as O’Connor’as kartu su David’u Thiel’u sukūrė žaidimo automato iliustracijas.