Visų mylimas žmogėdra pagaliau ir pinboll’e! „DreamWorks Animation“ studijos „Šrekas“ franšizė yra daugiausiai uždirbanti visų laikų filmų franšizė. Dabar ji turi ir oficialią licenciją pinball žaidimo automatui.

SHREK pinball’o automato dizainą kūrė Patrick’as Lawlor’as, programinę įrangą ir taisykles – Lonnie Ropp’as ir Mike’as Kyzivat’as. Žaidimo automatas pasižymi akį traukiančiu ir originaliu John’o Youssi, naujai išrinktu į Pinball’o Šlovės Alėją, dizainu. Mark’as Galvez’as ir Tom’as Kyzivat’as pinball’o žaidimo automatui sukūrė originalų taškinės matricos ekraną.

SHREK pinball’o žaidimo automato išskirtinumas – mažas Asiliuko žaidimo laukas viršutiniame dešiniajame kampe. Jame yra maži muštukai, kuriuos žaidėjas gali valdyti įprastų muštukų valdymo mygtukais, kai žaidimo režimas persijungia į mažąjį žaidimo lauką. Mažajame žaidimo lauke yra rampos ir taikiniai, į kuriuos reikia pataikyti, kol Asiliuko figūrėlė sukasi priešais mažąjį žaidimo lauką.

Žaidime taip pat yra 5 „Šreko“ veikėjų figūrėlės – Šrekas, Asiliukas, Batuotas Katinas, Princesė Fiona ir Meduolis. Viduryje žaidimo lauko yra veidrodinė Žaviojo Princo skulptūra, kurią galima numušti kamuoliuku. „Sugavus“ du kamuoliukus, ekrane sušvinta žodis PINBALL. SHREK pinboll’as taip pat turi daug žaidimo režimų kai žaidžiama su keliais kamuoliukais.

Neįprastai „gilus“ SHREK pinball’o žaidimo automatas yra smagus ir lengvai suprantamas nepatyrusiems žaidėjams. „Tai puikus žaidimas tiek namams, tiek įvairioms žaidimų erdvėms,“ – sako „Stern Pinball“ prezindentas Gary’is Stern’as.

TECHNINĖ INFORMACIJA:

Dydis su pakuote: 142 x 79 x 79 cm; Svoris: 129 kg
Išpakuoto automato dydis: Aukštis: 192 cm, Plotis: 69 cm, Gylis: 140 cm, Svoris: 113 kg