Naujausias „Stern Pinball“ pinball’o žaidimo automatas SOPRANAI būsimiems galvotiems vyrukams siūlo dinamišką interaktyvią patirtį kritikų puikiai įvertinto bei daug laimėjimų pelniusio serialo „Sopranai“ pasaulyje. Visiems tiems, kuriuos žavi filmai ar serialai apie gangsterius, yra tiesiog būtina turėti pinball’o žaidimo automatą SOPRANAI – žaidėjams, platintojams, operatoriams ar mėgėjams, norintiems turėti jį namuose.

Su Tony Soprano, jo tikrąja šeima ir „verslo šeima“ pinball’as SOPRANAI meta žaidėjui iššūkį pakilti karjeros laiptais iki Boso. Pinball’as SOPRANAI taip pat turi daug detalių iš serialo: šokančias merginas iš Bada Bing!, Tony Soprano jachtą Stugots, seifą, atsidarantį į jį pataikius kamuoliuku, bei kalbančią žuvį iš antrojo sezono, kuri nuolatos juokauja su žaidėju.

Žaidimo automate įrašyti tikri daugelio serialo veikėjų balsai: Tonio Soprano (James Gandolfini), Silvio Dantės (Steven Van Zandt), daktarės Melfi (Lorraine Bracco), Karmelos Soprano (Edie Falco), Korado Soprano(Dominic Chianese) ir Selo Bonpensiero (Vincent Pastore). Žaidimo metu skamba klasikinė serialo garso takelio daina „Woke Up This Morning“. Žaidimo aikštelės dizainą kūrė Pinball’o Šlovės Alėjos narys Kevin’as O’Connor’as, tuo tarpu korpusą ir ekraną puošia originalios HBO serialo reklamos.

2004 metais „Sopranai“ laimėjo 4 „Emmy“ apdovanojimus: už geriausią dramos serialo režisūrą, geriausią antrojo plano aktorių (Michael Imperioli), geriausią antrojo plano aktorę (Drea de Matteo) ir geriausią dramos serialo scenarijų (Terence Winter).

„Sopranai“ yra HBO Original Programming, Brad Grey Television ir Chase Films darbo vaisius. Vykdantieji prodiuseriai – David Chase, Robin Green, Mitchell Burgess, Brad Grey, Ilene S. Landress, Terence Winter; pagalbinis prodiuseris – Henry J. Bronchtein; prižiūrintysis prodiuseris – Matthew Weiner; prodiuseris – Martin Bruestle. Šeštojo „Sopranų“ sezono filmavimas prasidėjo 2005 metais.

„SOPRANAI“ yra puikus pavadinimas pinball’o žaidimo automatui. Su daugeliu detalių iš serialo šis žaidimas yra išties smagus įvairaus lygio žaidėjams,“– sako Gary Stern’as. „Meninis apipavidalinimas tiesiog stulbinantis.“

Pinaball’o žaidimo automatas neabejotinai yra pats geidžiamiausias šeimai skirtas žaidimo automatas.

Žaidimo automatas SOPRANAI gali būti sertifikuotas UL, CUL arba CE.

Dydis su pakuote:
142 x 79 x 79 cm; Svoris: 134 kg

Išpakuoto automato dydis:
Aukštis: 192 cm, Plotis: 69 cm, Gylis: 140, Svoris: 118 kg